Odilanda

Kempinski  x  Don Diablo HX

Catalogusnummer:
10
Kleur:
Goudvos
Geslacht:
Merrie
Geboren:
30 april 2019
Stamboek:
KWPN
Categorie:
Springen
Fokker:
A.G.A. Kicken

Odilanda - Informatie & Pedigree

Nederlands

Jolanda (Clavecimbel x H.Almé Z)

M. Jolanda 2 (2014)

MM. Talanda (2000)
Z2 & 1.30m
moeder van:
Giwor (v.Eldorado van de Zeshoek) ISP 1.25m

MMM. Jolanda (1991)

Odilanda komt uit de eerste jaargang van de beloftevolle Darco-zoon Kempinski, die deze zomer al veel indruk maakte in de jonge paardencompetities. Ze vertegenwoordigt een veelzijdige moederlijn, waar ook een heel stel goede dressuurpaarden uit zijn voortgekomen. Zo is overgrootmoeder Jolanda een volle zus van de KWPN-goedgekeurde hengst Havanna.

Dit veulen wordt verkocht met toepassing van de marge-regeling.

Veterinaire bemerkingen: linksvoor iets Frans.

English

D. Jolanda 2 (2014)

GD. Talanda (2000)
Z2 & 1.30m
dam of:
Giwor (s.Eldorado van de Zeshoek) ISJ 1.25m

GGD. Jolanda (1991)

Odilanda is from the first crop of foals by the promising Darco son Kempinski, who greatly impressed this summer in the young horse competitions. She represents a diverse dam-line that has also produced numerous good dressage horses. For example, her great-granddam Jolanda is a full-sister to the KWPN-approved stallion Havanna.

The margin scheme applies to the sale of this foal.

Veterinary comments: front left slightly out-turned.

KEMPINSKI
DARCO
erkend
LUGANO VAN LA ROCHE
OCOUCHA W
CKINALARIS
ster d-oc
LUPICOR
NALARIS
keur preferent prestatie
JOLANDA 2
ster prok
DON DIABLO HX
VITTORIO
ZOLANIKI
keur sport-(spr)
TALANDA
elite sport-(dr) sport-(spr) prok
BURGGRAAF
preferent
JOLANDA
keur prestatie